REGISTRACE

Ale ale bídný živočichu, co tu pohledáváš ? Chceš se registrovat ? Odvažuješ se vkročit do končin Safroeonu? Tak do toho... zkus to... nebojíš-li se.

Maximální počet charakterů, který lze založit, jsou čtyři. Nepočítají se do nich NPC charaktery, pokud je za ně aktivně hráno, pokud ne, jsou považovány za neužitečné a tudíž budou smazány.

Za předpokladu, že se připojíte k Discordu, ale registrace nebude odeslána do 14 dnů, bude vaše postava vyhozena z důvodu neaktivity.


Nevíš jak na to ? Neboj se, mile rádi tě provedeme, tak se posaď na zadek a pozorně čti.

Postup při registraci

1. Jméno postavy: při výběru jména dbejte především na rasu, která vaší postavě přísluší. Elfové mají nezvyklá a mnohokrát i složitě vyslovitelná jména. Trpaslíci mají delší jména se znělými souhláskami jako je H, G, R apod. Oproti nim mají víly lehká a kratší jména. Lidé by je měli mít vybrané vzhledem k době. Povolená jsou i dvě jména, ne však více. Povolená jsou i samostatná jména bez příjmení

2. Rasa: Výběr nelze později změnit, proto buďte při výběru pečlivý, doporučujeme si pořádně prostudovat Reálie hry oddíl Rasy, kde máte vypsané silné i slabé stránky, které je potřeba brát v úvahu. Schopnosti a vlastnosti příslušníků jednotlivých ras jsou pevně dané a proto by bylo vhodné se jich alespoň trochu držet.

3. Věk: Ten by měl vyhovovat jak vzhledu postavy, tak by měl alespoň okrajově dodržovat věk, kterého se rasa dožívá. Kupříkladu, aby váš charakter měl velmi mladický vzhled, a k tomu mu táhlo na 70 není úplně ideální, pokud není u rasy řečeno jinak.

4. Profese/povolání: Nepovinné pole, které se dá ovšem později doplnit. Dostupná jsou jakákoli povolání, která byla provozována ve středověku. Samozřejmě je nutno zase a znovu brát ohled na příslušnost. Například Trpaslík by nejspíš neměl dělat administrativu na vrchním úřadě a Elf by se neměl nejspíš zdržovat v dolech jakožto horník. Práce je samozřejmě placena.

5. Popis vzhledu: Stačí kratší popis například stylu oblékání, zajímavostí na těle, může být i styl chůze, klasický popis obličeje, těla, postavení, vlasů. Ovšem dáváme i prostor pro ty, kteří by se chtěli rozepsat, vše závisí na vaší kreativitě, ačkoli by nebylo na škodu, aby popis alespoň z části odpovídal vaší postavě (zvolenému obrázku).

6. Charakteristika: Myšleno vlastnostmi postavy. Ovšem nikdo nejsme dokonalí a tak ani naše postavy nemůžou být nejlepší nejsilnější, nebo nejvíc prohnilí. Každá mince má dvě strany a tak by se s ní mělo naložit. Jaká postava je? Čím se zabývá?

7. Minulost: Co vaše postava zažila a jak se ocitla právě tady? Tohle zrovna prostor ukázat vaši kreativitu, popsat dosavadní život vaší postavy. Na tuto kolonku se nedoporučuje spěchat, nejlepší je to pořádně promyslet, párkrát po sobě přečíst, dát si záležet. Příběh to nemusí být nijak extrémně zamotaný a nemusí z toho být další kniha na motivy Tolkiena. Stačí i jednoduchý příběh, který je kolikrát údernější a chytlavější, než tisíce zápletek, z nichž 999 končí ve slepé uličce a ta hlavní se vyjeví pár řádků před koncem.

8. Dovednosti: Veškeré dovednosti, ať už zkušenosti s bojem, s krádeží, herbářstvím, lovem, dolováním, charismatem a přesvědčování. Nezapomínejte, že každá postava má své slabiny a nemůže být dokonalá ve všech směrech.

9. Předměty: Povoleny jsou zbraně, artefakty, osobní předměty, alchymistické sady, polní lékárničky a podobně. Předmět každopádně musí odpovídat době, ve které se nacházíme, tudíž středověku. Maximální počet jsou tedy 3.

10. Obrázek: Nejlepší by asi byli fantasy postavy kreslené stylem Digital Art. Na jejich výběr doporučujeme Pinterest, na kterém se dá najít spousta velmi zajímavých objevů. Pokud byste si s obrázkem nevěděli rady, nebo si nebyli jisti, stačí kontaktovat Admin Team, který je vždy ochotný pomoci.